Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) valis 10. mail 2017 toimunud korralisel üldkoosolekul uue juhatuse järgmiseks kaheaastaseks tegevusperioodiks.
9-liikmelisse juhatusse valiti Baltic Computer Systems AS juhataja Ants Sild, Telia Tehnoloogiaüksuse võrgu ja infrastruktuuri arenduse juht Toivo Praakel, Columbus Eesti Balti regiooni juht Ivo Suursoo, Dateli juhatuse esimees Urmas Kõlli, Goswifti juhatuse esimees Hannes Plinte, AS Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste, Ericsson Eesti AS juhatuse esimees Seth Lackman, Nortali juhatuse liige Andre Krull ja Skype juhatuse liige Andrus Järg.
Lähinädalatel toimuval uue juhatuse esimesel koosolekul valitakse ITL-i president. Liidu järgneva kahe aasta arengu- ja tegevuskava koostatakse ning kinnitatakse juunikuu jooksul.
ITL on vabatahtlik organisatsioon, mille peaeesmärgiks on ühendada Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonifirmasid, arendada nende koostööd Eesti suundumisel infoühiskonda, esindada ja kaitsta liikmesfirmade huvisid ning väljendada nende ühiseid seisukohti. Liidul on 82 liiget.
Seotud lood
Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooni Liidu president Ivo Suursoo küsis 8. septembril toimunud Santa Monica Networks poolt korraldatud IKT konverentsil “Security Day” oma ettekandes, kas Eesti majandust on vaja päästa?
Seth Lackman asus tegevdirektorina ametisse alates 16. aprillist 2018. Lackman saab olema Fujitsu Eesti ja Soome juhtkonna liige. Fujitsu Estonia ja Fujitsu Finland jätkavad tihedat koostööd arendamaks olemasolevaid ja uusi projekte Eestis. Lackman allub otse Fujitsu Finland tegevdirektorile Simo Leistile.
14. augustil 2017 allkirjastasid koostöölepingu E-riigi Akadeemia Sihtasutus (eGA) ja Eesti IKT Klaster, keda esindab Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL). Pooled soovivad teha koostööd, et Eesti e-riigi edulugu maailmas paremini esile tõsta.
Hansab tõi Telia uude peakontorisse innovaatilise registreerimissüsteemi, mille kasutamisel assisteerib külalisi humanoidrobot Pepper.
Kujuta ette, et sinu ettevõte on nagu maja, mis peab vastu vihmale, tormile ja ajahambale. Selle tugevus sõltub vundamendist, kandvatest seintest ja katusest. Kui mõni neist pole paigas, võib maja muutuda ebastabiilseks.