Rahvusvaheliste valuutaülekannetega tegelev TransferWise avab Aasia peakontori Singapuris.
Singapuri kontorist saab Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna peakontor, toetamaks ettevõtte eesmärke regioonis laieneda ja tiimi kasvatada. TransferWise'il on 650 töötajat üheksas kontoris üle maailma, sh kõnealuses regioonis Sydneys ja Tokyos.
Lisaks on TransferWise üks esimesi ettevõtteid, mis saab Singapuri finantsinspektsioonilt õiguse kasutada konto avamiseks ja tehingute läbiviimiseks vajaliku isikusamasuse tuvastamise puhul online-tuvastust. Sellega lisandub võimalus teha TransferWise’i abil ülekandeid Singapurist teistesse riikidesse.
TransferWise vahendab täna rohkem kui miljardi euro eest rahaülekandeid kuus, säästes sel moel klientide jaoks igapäevaselt enam kui 1,5 miljonit eurot.
Seotud lood
Rahvusvaheline finantstehnoloogiafirma TransferWise teatas täna 280 miljoni dollarilise investeeringu kaasamisest. 2017. aasta alguses kasumisse jõudnud ettevõte keskendub hetkel Borderless virtuaalkonto teenuse arendamisele ning tegevuse laiendamisele Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna kasvavatel turgudel. Tulevikuplaanid hõlmavad laienemist Indiasse.
Maksevahendaja Transferwise’i asutajad Taavet Hinrikus ja Kristo Käärmann müüvad SkyNewsi andmetel ettevõtte järgmises rahastusvoorus esimest korda firma aktsiaid.
Möödunud kvartalis paigutasid investorid fintechi-ettevõtetesse rohkem raha kui iial varem, vahendab uudisteagentuur Reuters.
TransferWise teatas täna, et hakkab ettevõtetele pakkuma uut ülemaailmset teenust, millega saavad firmad valuutaülekandeid saata ja vastu võtta sama lihtsalt, nagu toimetaksid nad sihtkohariigis kohapeal.
Eesti IT-sektoris on pilvetehnoloogiate kasutuselevõtt kasvanud viimastel aastatel märkimisväärselt, kuid paljud organisatsioonid seisavad silmitsi suurte infrastruktuuriliste muudatuste vajadusega. Üheks oluliseks sammuks selles arengus on andmebaaside migratsioon pilvepõhisele platvormile, näiteks Azure'i pilve. Õnneks on märgata trendi, mille kohaselt näevad kohalikud IT-juhid seda protsessi mitte ainult tehnilise muudatusena, vaid võimalusena suurendada organisatsiooni paindlikkust, turvalisust ja innovatsiooni.