• 01.07.14, 10:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lugejad: teletorn jäägu riigile

Ituudised.ee küsitlusele vastanutest toetab enamus (81 häält ehk 86%) riigile kontrolli jätmist teletorni kasutamise üle.
Lõviosa vastanuid (48 häält ehk 52%) oli 1. juuli seisuga seisukohal, et kontroll teletorni kasutamise üle võiks jääda riigile küll, sest riik saaks paremini tagada teletorni säilimise, toimimise turismiobjektina ning juurdepääsu avalikkusele.
Teisele kohale (33 häält ehk 35%) jäi arvamus, et kontroll teletorni üle peab kindlasti jääma riigile, sest teletorn on julgeoleku seisukohast tähtis objekt.
Vaid 12 häält ehk 13% vastanutest arvas, et kontroll teletorni üle ei peaks jääma riigile, sest riik ei pea tegutsema kiiresti muutuva tehnoloogiaga turul.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

Uudised
  • 06.06.14, 18:42
Jürgen Ligi kommenteeris Facebookis Levira müüki 
Alles hiljuti Facebookiga liitunud rahandusminister Jürgen Ligi, võttis esimeste asjade seas kommenteerida valitsuses eile arutamisel olnud Levirale kuuluva teletorni müüki.
Uudised
  • 30.06.14, 17:24
Rainer Vakra: teletorn tuleks anda Tallinnale
Tallinna sotsiaaldemokraadid toetavad majandus- ja taristuminister Urve Palo algatust jätta kontroll teletorni üle Eestile ning teevad ettepaneku, et pealinna esinduslikuma turismiobjekti võiks üle anda Tallinna linnale.
Uudised
  • 21.06.12, 16:34
EL: Levirat ei või kontrollida ministeerium
Euroopa Komisjon nõuab, et Eesti riigile kuuluvat sidefirmat Levira ei kontrolliks majandusministeerium.
Uudised
  • 12.02.14, 17:07
Riik müüb koos kaasaktsionäriga ASi Levira
Riik avaldas täna ASi Levira osaluse müügipakkumise, oma aktsiatest loobub ka kaasaktsionäriks olev Prantsuse firma.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.23, 15:28
TalTech pakub võimalust toetada edukaid tudengeid ja põnevaid projekte
Alarahastatud haridus ning õppejõudude ja teadlaste madalam palgatase võrreldes teiste riikide ülikoolidega on tekitanud Eestis tugeva probleemi järelkasvuga. Sageli arvatakse, et ülikoolidel riigiasutusena on rahastus alati olemas, ent tegelikkuses on teadustööga tegelemisel, maailmatasemel projektide loomisel ning teadustaristu arendamisel oluline osa erasektori toetusel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele