• 18.06.13, 17:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

H&Mi juht investeeris toitu müüvasse veebipoodi

H&Mi juhatuse esimees Karl-Johan Persson investeeris oma isiklikest vahenditest 25 miljonit Rootsi krooni toiduainete müügiga tegelevasse Rootsi veebipoodi Mathem, kirjutab Dagens Industri.
Persson on üks investoritest, kes andis kokku 55 miljonit Rootsi krooni veebipoele, mille eesmärk on 2014. aastal kasumisse jõuda.
Hetkel ulatub Mathemi aastakäive 250 miljoni Rootsi kroonini, kuid Stockholmis, Göteburgis ja Malmö ümbruses tegutseva ettevõtte eesmärgiks on jõuda 3 miljardi kroonini.
Karl-Johan Persson on 1947. aastal moemüügiketi Hennes & Mauritz loonud Erling Perssoni lapselaps.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.01.25, 10:49
Mis on PostgreSQL ja miks seda kasutada?
PostgreSQL on maailma populaarseim vabavaraline andmebaasimootor, mis on tuntud oma lihtsuse, hea dokumentatsiooni, töökindluse ja mitmekülgsuse poolest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele