Vähem kui aastase töö järel idufirma Tuum juhi kohalt lahkunud Sergei Anikin on seni öelnud uutele tööpakkumistele ei ning hetkel on tema laud pakkumistest tühi.
- Sergei Anikin on töötanud Pipedrive'is nii tehnoloogiajuhi kui ka tegevjuhi rollis. Foto: Raul Mee
Samas jättis varem Skype'is ja Pipedrive'is töötanud Anikin ukse lahti täismahuga tööle, mis pakuks ka täispinget: "pole seni sellist saanud".
Praegu ja ka lähiajal panustab Sergei Anikin osa oma ajast
Äripäeva teatel mentori ja nõustajana erinevatesse projektidesse, muuhulgas on ta tootmisettevõtete äritarkvara arendava idufirma Katana üks investoreist ja nõukogu esimees.
Oma tööd Tuumas kommenteerides märkis Anikin, et tema, idufirma asutajate ja investorite otsusel hakati mullu sügisel otsima tippjuhte, kes on töötanud globaalses finantstehnoloogia ettevõttes pikka aega ning kellel on juba olemas vajalikud kontaktid ja usaldus Tuuma sihtturgudel.
"Lõpetasin Tuumas, teadvustades, et suutsin olla raskel ajal toeks ja oskasin õigel ajal kõrvale astuda," ütles Sergei Anikin, lisades, et saja töötajaga "Tuumal on nüüd kõik hästi"; ka palkas ettevõte uue juhi.
Varem nime Modularbank kandnud Tuum arendab pangandustehnoloogiat. Ettevõtte asutasid 2019. aastal Vilve Vene, Rivo Uibo, Ove Kreison, Jan Lakspere ja Jüri Kirme. Mullu kasvatas Tuum müüki 86%, käive ulatus 1,8 miljoni euroni. Samas suurenes kahjum üle kahe korra, 5,7 miljoni euroni.
Miks Sergei Anikin Tuumast lahkus, loe pikemalt Äripäevast:
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kujuta ette, et sinu ettevõte on nagu maja, mis peab vastu vihmale, tormile ja ajahambale. Selle tugevus sõltub vundamendist, kandvatest seintest ja katusest. Kui mõni neist pole paigas, võib maja muutuda ebastabiilseks.