• ST
  • 11.12.24, 14:29

Kuula arutelu riigi IT-majadest. “Ohus on kogu sektori ekspordivõime”

Riigi loodud IT-majad pakuvad erasektori IT-ettevõtetele järjest rohkem konkurentsi: võisteldakse tööjõuturul ja IT-firmadel on oht muutuda tööjõurendi pakkujateks, selgus Äripäeva raadio saates.
IT-ettevõtte CGI Eesti juht Andres Birnbaum räägib Äripäeva raadio saates riigi IT-majade mõjust sektorile.
  • IT-ettevõtte CGI Eesti juht Andres Birnbaum räägib Äripäeva raadio saates riigi IT-majade mõjust sektorile. Foto: Erakogu
Kas oleme läinud riigikapitalismiga liiga kaugele? Kas riigi IT-majad tuleks erastada? Nende teemade üle arutlesid majandusanalüütik Peeter Tammistu ja CGI Eesti juht Andres Birnbaum.
Selgus, et IT-majad ohustavad Eesti IT-sektori ekspordivõimekust, sest rahvusvaheliste klientide võitmiseks ei piisa lihtsalt riigi IT-maja allhankija kogemusest.
Saadet juhib Hando Sinisalu.
Riigi IT-majad ohustavad sektori ekspordivõimet
00:00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.01.25, 10:49
Mis on PostgreSQL ja miks seda kasutada?
PostgreSQL on maailma populaarseim vabavaraline andmebaasimootor, mis on tuntud oma lihtsuse, hea dokumentatsiooni, töökindluse ja mitmekülgsuse poolest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele