Pilvetehnoloogia lubab väikeettevõtetele digirevolutsiooni taskukohase hinnaga, kuid kas tead, milliste lõksudega pead samas arvestama? Saatesarja "Digitark äri" saates uurime pilvelahenduste võimalusi, aga ka äririske ja varjatud külgi.
- Saatejuht Mare Timian ning tehnoloogiaettevõtte Mooncascade kaasasutaja ja pilvetehnoloogia insener Asko Seeba. Foto: Andres Laanem
Räägime saates, kuidas hoiduda enam levinud vigadest, mis võivad teie äri ohtu seada - alates turvalisuse teemadest kuni müstiliste kuludeni.
Kas maksate teenuste eest, mida te tegelikult ei kasuta? Saame teada, kuidas hoiduda teenuse üle- või aladimensioneerimist, varundada andmeid turvaliselt ja integreerida pilvelahendused sujuvalt teie tänase IT-süsteemiga. Ära laske oma väikeettevõtet pilve kaduda - kuula saadet ja saad teada, kuidas hoida pea pilves, aga jalad kindlalt maas!
Saates on külas tehnoloogiaettevõtte Mooncascade kaasasutaja ja pilvetehnoloogia insener Asko Seeba. Saatejuht on Mare Timian, Äripäeva teemaveebide raamatupidaja.ee ja palgauudised.ee ärijuht.
Saadet toetab tehnoloogiaettevõte
Mooncascade.
Pea pilves, jalad maas: säästlikud pilvelahendused väikeettevõttele
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti IT-sektoris on pilvetehnoloogiate kasutuselevõtt kasvanud viimastel aastatel märkimisväärselt, kuid paljud organisatsioonid seisavad silmitsi suurte infrastruktuuriliste muudatuste vajadusega. Üheks oluliseks sammuks selles arengus on andmebaaside migratsioon pilvepõhisele platvormile, näiteks Azure'i pilve. Õnneks on märgata trendi, mille kohaselt näevad kohalikud IT-juhid seda protsessi mitte ainult tehnilise muudatusena, vaid võimalusena suurendada organisatsiooni paindlikkust, turvalisust ja innovatsiooni.