Isikuandmete (GDPR) trahvidega on juba kaks aastat hirmu külvatud. Mis on juhtunud tegelikult, milliste rikkumiste eest on ettevõtteid karistatud ja mida õppida teiste vigadest?
Veebruar 2020 seisuga on Euroopa Liidu liikmesriikides trahve määratud ligi kahesajale ettevõttele. Menetlusi on kordades rohkem, kuid otsuseid ei ole veel avalikastatud.
Teeme ülevaate isikuandmete rikkumiste juhtumitest, mis on rikkumise põhjuseks ja kuidas oleks saanud vigu vältida. Fookus on rikkumistel, mis on põhjustatud tehnoloogia vale kasutuse või puudulike turvanõuete tõttu.
Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades
[email protected].
Seotud lood
AS News Bureau müüb täiesti uue ja kasutamata MacBook Pro M4 Max sülearvuti, mis on loodud kõige nõudlikumate professionaalide jaoks. See arvuti pakub erakordset kiirust, võimsust ja töökindlust, olles ideaalne tööriist disaineritele, videomontaažiks ja muuks suure jõudlusega tööks.