• 09.08.19, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Järelvaadatav: Riskihalduse 7 aspekti, mida rakendusstandard alati ei kirjelda

Riskihalduseks on palju standardeid, kuid laias laastus on nad kõik sarnased - leia ohud, nõrkused, hinda võimalikud kahjud ja rakenda meetmed. Iga organisatsioon valib omale ise riskihaldamise metoodika, kuid rakendamise käigus saavad takistuseks mitte mõne valitud metoodika rakendamise nõuded, vaid muud taustateemad, mida algusest peale ei osatud arvestada.
Järelvaadatav: Riskihalduse 7 aspekti, mida rakendusstandard alati ei kirjelda
Veebiseminaril tulevad jutuks just need taustateemad ja muud lektori kogemusest tuletatud mõtted, millega infoturbe riskide halduses tuleb lisaks standardite ja metoodikate nõuete rakendamisele arvestada.
Riskihalduse rakendajatele annab seminar tuge ja äratundmisrõõmu kirjeldatavatest situatsioonidest ja nende võimalikest lahendustest.
Juhtide jaoks on seminar sissevaade riskihalduse protsessi tagamaadesse ning aitab mõista, kuidas riskihaldusest tegelikult kasu on.
Veebiseminaril käsitletavad teemad:
- Defineerime infoturbe põhimõisted
- Riskihaldus - mis see on?
- Infoturve ja teised pralleelprotsessid
- Inimesed riskihalduses
- Positiivsed ja negatiivsed riskid
- Kui juhtub...
- Mõõtmine
- Protsessi juurutamine
- Kust tuleb tegelik kasu riskihaldusest?
Veebiseminari viib läbi Cybernetica AS IS audiitor ja projektijuht, EISAÜ juhatuse liige, ISACA Estonia Chapter Vice President Mari Seeba.
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.12.24, 13:50
Ekspert: Eesti firmad on avastamas andmebaaside pilvemigratsiooni strateegilist potentsiaali
Eesti IT-sektoris on pilvetehnoloogiate kasutuselevõtt kasvanud viimastel aastatel märkimisväärselt, kuid paljud organisatsioonid seisavad silmitsi suurte infrastruktuuriliste muudatuste vajadusega. Üheks oluliseks sammuks selles arengus on andmebaaside migratsioon pilvepõhisele platvormile, näiteks Azure'i pilve. Õnneks on märgata trendi, mille kohaselt näevad kohalikud IT-juhid seda protsessi mitte ainult tehnilise muudatusena, vaid võimalusena suurendada organisatsiooni paindlikkust, turvalisust ja innovatsiooni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele