Rootsi meedia teatel on Telia ostmas Bonnieri meediakontserni televisiooniäri, kirjutab Kauppalehti. Telia on läbirääkimisi kinnitanud.

- Scanpix Foto: Ints Kalnins
Tehingu hind ulatuks
üle miljardi euro, kirjutab Kauppalehti.
Rootsi meediafirma Bonnier, kes on ka Äripäeva omanik, tahab müüa oma teletegevuse Teliale, kirjutas veebileht Resumé anonüümsetele allikatele viidates. Tehing puudutaks televisioonifirmat Bonnier Broadcasting, kuhu kuuluvad Soome telekanal MTV3 ja Rootsi TV4 ning põhjamaine tasuline telekanal Cmore.
Telia kinnitas pressiteates, et läbirääkimised käivad.
„Nagu oleme varemgi teatanud, on sisu tootmine tähtis osa ettevõtte strateegiast ja otsime jätkuvalt võimalusi nii selles kui ka teistes ärivaldkondades. Bonnieriga peetavad läbirääkimised on sellega seotud,“ teatas Telia.
Seotud lood
Uut äri alustades keskendutakse sageli tootele, teenusele või turundusplaanile, kuid üha enam digitaliseeruvas maailmas on üheks kõige olulisemaks väärtuseks sinu brändi identiteedis kujunemas domeen. Miks on seda vaja, kuidas seda valida ja millistele trendidele peaksid aastal 2025 tähelepanu pöörama? Tuginedes nii Eestist kui ka raja tagant saadud kogemustele panime sulle kokku ülevaate, mis peaks aitama sul domeenidega seotud maailmas hõlpsamini orienteeruda.