Samsung Electronics näeb, et eelmise aasta kolme viimase kvartali eest tiksub kokku rekordiline ärikasum, kuid isegi seda pole analüütikutele piisavalt.
Maailma suurim mälukiipide tootja Samsung prognoosib 14,1 miljardi dollari suurust ärikasumit, mis ületab eelmise aasta tulemust 64 protsendi võrra. Reutersi küsitletud analüütikute ootustele jääb see siiski alla: nemad lootsid 14,9 miljardit dollarit.
Kasumit on tõstnud kallinenud mälukiibid.
Uus aasta paistab ebakindlam. Investorid panustavad mälukiipide hinnalangusele ja Samsungi aktsia on novembri kõrgeimast tipust langenud ligi 10 protsenti.
Seotud lood
25. veebruaril esitletakse maailma suurimal mobiiliseadmete messil World Mobile Congress selle aasta üht oodatuimat nutitelefoni, Samsungi uut lipulaeva. Aga kas ja kui palju me tegelikult teame sellest Lõuna-Korea ettevõttest, mis tähistab tänavu 1. märtsil oma 80. sünnipäeva ning saavutas 2018. Aastal Brand Finance Global 500 prestiižemate brändide edetabelis 4. koha, edastades muuhulgas Facebooki?
AS News Bureau müüb täiesti uue ja kasutamata MacBook Pro M4 Max sülearvuti, mis on loodud kõige nõudlikumate professionaalide jaoks. See arvuti pakub erakordset kiirust, võimsust ja töökindlust, olles ideaalne tööriist disaineritele, videomontaažiks ja muuks suure jõudlusega tööks.